Event management

Nadzór inwestorski projektów szkoleniowych i eventów firmowych

Na coraz bardziej zatłoczonym rynku usług szkoleniowych każdy, nawet najlepszy HR-owiec i specjalista od zakupów, może się zgubić.

Jednym z problemów jest prowadzenie nadzoru nad jakością wykonania usługi. Nie zawsze jest możliwe zostawienie swoich bieżących obowiązków i wyjazd z grupami szkoleniowymi. A jeśli osoba z HR wyjeżdża z całą firmą na wyjazd integracyjny, to nie powinna być w pracy i nadzorować wykonania usługi, tylko wykorzystywać ten czas do nawiązywania kontaktów z innymi pracownikami.

Nie ma też potrzeby, aby ktokolwiek z firmy wykorzystywał ten czas inaczej niż na integrację.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu może być zlecenie zewnętrznego nadzoru nad imprezami firmowymi a nawet nad całymi procesami – poczynając od analizy potrzeb szkoleniowych, poprzez dobór najlepszych wykonawców usługi i nadzór jej wykonania, po rozliczenie całości projektu.

Jest to szczególnie przydatne dla firm z sektora MŚP, które mają nieliczne zespoły HR lub nie mają ich wcale.

Takie usługi zapewnią Państwu doświadczeni specjaliści MEDIA PLUS

Bezpośrednia organizacja imprez promocyjnych i jubileuszowych oraz konferencji tematycznych

Zapewniamy m.in.:

1. występy znanych artystów i zespołów
  2. obsługę techniczną (światło, dźwięk, scena)
  3. catering
  4. wynajem sal konferencyjnych, widowiskowych i bankietowych