Potrzebujesz kontaktu, - zadzwoń +48 600 879 332

Warsztaty psychofizyczne

Warsztaty, podczas których można rozwijać swoje umiejętności, poznać słabe i mocne strony, uporać się z trudnymi emocjami, czy po prostu zrelaksować się i na chwilę oderwać od stresującej codzienności.

W dzisiejszych czasach, kiedy presja czasu powoduje stres, a praca przy komputerze obciąża nasze kręgosłupy, warto zatrzymać się na chwilę i zatroszczyć zarówno o ciało, jak i o ducha. Temu właśnie służą warsztaty psychofizyczne.

Adresat:

Dowolny, szczególnie polecane kadrze kierowniczej lub pracownikom narażonym na negatywne skutki pracy siedzącej, a szczególnie przy komputerze.

Czas trwania:

Elementy w/w programu mogą być realizowane w ramach innych szkoleń lub być niezależnym programem trwającym od 2 do 5 dni, w zależności od potrzeb uczestników.

Cele:
  • Przeciwdziałanie zmęczeniu, stresowi, bólom kręgosłupa, bólom głowy
  • Pozbycie się napięcia fizycznego i psychicznego
Proponowane treści:
  • Teoria hatha jogi
  • Anatomia układu ruchu człowieka
  • Wskazania i przeciwwskazania do praktyki
  • Pozycje przeciwdziałające bólom kręgosłupa i głowy
  • Podstawowe techniki relaksacyjne
  • Podstawowe techniki oddechowe
  • Podsumowanie umiejętności stosowania poznanych technik w domu i w biurze.
Prowadząca:

Agnieszka Zaremba
Konsultant / Nauczyciel / Trener

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja.  Ukończyła studia doktoranckie w dziedzinie nauk o kulturze fizycznej – prowadzi badania nad wpływem jogi i relaksacji na zdrowie człowieka. Wykonawczyni  projektu badawczego „Aktywność ruchowa kobiet ciężarnych a stan ich zdrowia psychicznego i fizycznego oraz przebieg ciąży i porodu” (grant MNiSzW nr NN 404 017838). Twórca treningu relaksacyjnego dla kobiet ciężarnych.  Współwykonawczyni projektu „Nowoczesne metody prowadzenia szkół rodzenia szansą na podwyższanie kwalifikacji zawodowych położnych” współfinansowanego ze środków UE w ramach PO Kapitał Ludzki. Prowadzi zajęcia relaksacyjne i hatha jogi. Specjalistka ds. promocji i marketingu w firmie paszowej. Organizuje i animuje imprezy firmowe. Miłośniczka rekreacji ruchowej (joga, pływanie, jazda na rowerze, jazda konna), przyrody, nauki i gotowania. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i konferencji naukowych.