Potrzebujesz kontaktu, - zadzwoń +48 600 879 332

Gry szkoleniowe

W tej kategorii znajdą Państwo oryginalne gry szkoleniowe, stanowiące jedno z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych narzędzi do rozwoju. Ich genialność polega na połączeniu nauki oraz zdobywania doświadczenia podczas zabawy. Niezwykle istotne jest w tym przypadku naturalne zaangażowanie uczestników, a także obserwacja typowych dla nich zachowań. Kiedy firma wprowadza nowe obowiązki i wiedzę, specjalnie stworzone gry umożliwiają przećwiczenie nowych umiejętności w sytuacjach będących symulacjami biznesowej rzeczywistości. W momencie, gdy mamy do czynienia z doświadczonymi pracownikami, gry szkoleniowe pozwalają im na zaobserwowanie u siebie typowych zachowań, a także zrozumienie pożądanych, jak i niepożądanych konsekwencji danych działań, jednocześnie ułatwiając skorygowanie błędów.

Możemy rozróżnić dwie formy zabawy, do każdego rodzaju może być stworzona inna forma gry - częściowe symulacje oraz całkowicie abstrakcyjne zadania. W pierwszym przypadku uczestnicy mają szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w sytuacjach mocno zbliżonych do tych, które rzeczywiście zdarzają się w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Druga forma pozwala graczom na wyłączenie kontroli i zdobycie doświadczenia w wymyślonych sytuacjach, na które nie są oni przygotowani.

Prezentowane poniżej uniwersalne gry szkoleniowe są naszymi autorskimi produktami używanymi w trakcie szkoleń i warsztatów. Są jednocześnie próbką naszych możliwości w tworzeniu gier dla konkretnych organizacji.

Podczas gry - emocje, skupienie, rywalizacja, myślenie, chęć wygrania, relaks, szybka reakcja. Gra...

Chcesz zwrócić uwagę na aspekty, których modyfikacja umożliwi Ci podnieść jakość Twojego życia?