Potrzebujesz kontaktu, - zadzwoń +48 600 879 332

Gra planszowa NOWA ERA

NOWA ERA© - wspomaga rozwój osobisty, pomaga wyjść z kryzysu i osiągać własne cele.

NOWA ERA© jest autorskim narzędziem rozwojowym trenera i coacha Anny Zaremby. Chcesz poćwiczyć mentalny fitness? Chcesz wydobyć się z czarnej dziury, w jakiej się znalazłeś i dać szansę sukcesowi? Chcesz w towarzystwie innych osób przejść drogę, która pozwoli Ci spojrzeć na wiele spraw inaczej niż do tej pory.

Cele warsztatu

Celem warsztatu jest poszerzenie samoświadomości i ułatwienie osiągnięcia celu, który może być intencją gry.

Chcesz zwrócić uwagę na aspekty, których modyfikacja umożliwi Ci podnieść jakość Twojego życia?

Opis warsztatu

Ten warsztat to zachęta do autorefleksji na bazie pytań, które padają podczas przechodzenia przez poszczególne pola gry. Pytania dotyczą różnych dziedzin naszego życia i pozwalają nam dokonywać wglądów. Poruszamy przeróżne zagadnienia – zaczynając od aktywności fizycznej a kończąc na wartościach, po to, żeby uświadomić sobie, gdzie jeszcze możemy w swoim życiu coś zmienić / udoskonalić, aby być bardziej zadowolonym (lub, zgodnie z założeniami gry, wydostać się z czarnej dziury, w której w jakimś obszarze utknęliśmy i znaleźć się w strefie wolności w osiąganiu celów). Pracujemy też na przekonaniach ograniczających i wzmacniamy pozytywne myślenie.

Odbiorcy warsztatu

Osoby zainteresowane rozwojem osobistym, szczególnie te, które mają wrażenie, że utknęły w jakiejś dziedzinie swojego życia i nie znajdują zadowalającego rozwiązania.

Metodologia 

Gra autorska oparta na różnych metodach coachingowych i własnych doświadczeniach. 

„Udział w grze Nowa Era autorstwa Anny Zaremby był dla mnie bardzo ciekawą formą spędzenia czasu.

Nawiązałam nowe, wartościowe relacje, odkryłam kilka nowości na swój temat. Gra umożliwia wejrzenie w siebie w formie pozornej zabawy, pozwala zmierzyć się z pewnymi aspektami siebie. Dla mnie jest to bardzo cenne narzędzie coachingowe, poszerzające horyzonty, pozwalające zaobserwować swoje reakcje w relacji z innymi, zastanowić się nad odpowiedziami na ważne dla mnie pytania.

Pomaga zbliżyć się do osiągnięcia wyznaczonego celu. Bardzo polecam i zachęcam do tej formy warsztatu prowadzonego przez Annę Zarembę."

Anna Maria Jaskólska